Rejestracja wideo
Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kamer oraz lustrzanek uzyskujemy najwyższej jakości obraz High Definition oraz 4K (rozdzielczość 4 razy większa od HD).  Posiadamy kamery filmowe z wymienną optyką Canon C100 oraz lustrzanki video DSLR dzięki którym obraz wygląda jak film, a nie rejestracja video. Mamy możliwość realizacji ujęć  slowmotion do 500 kl/s w jakości HD.
 

Rejestracja dźwięku
Stosujemy dodatkowe zestawy bezprzewodowych mikrofonów oraz rejestratory dźwięku rejestrujące niezależnie ścieżkę audio, zarówno w kościele jak i na sali weselnej (podpinamy sie do mixera orkiestry/DJ'a)

Cyfrowy montaż
Jako efekt końcowy otrzymujecie Państwo dynamiczny w montażu film, który dzięki postprodukcji nabiera niesamowitej formy. Do naszej dyspozycji mamy stacje montażowe z oprogramowaniem Edius + Adobe Master Collection.

Ujęcia lotnicze z DRONA
Ujęcia lotnicze wzbogacą każdy film, rejestracja obrazu w rozdzielczości 4K. Operator drona z uprawnieniami.


Systemy stabilizacji

STEADICAM - jest to specjalne "ramię", dzięki któremu można uzyskać płynne, stabilne, jednocześnie bardzo dynamiczne ujęcia

SLIDEKAMERA - jest to szyna, po której porusza się kamera, umożliwia uzyskanie bardzo precyzyjnych ujęć poruszającej się kamery  w poziomie

KRAN KAMEROWY - wysięgnik kamerowy o wysokości do 3,5 m